جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مرکز تجاری صنعت ساختمان ج. ا. ایران در عراق

حمایت مهندس شوشتری

مرکز تخصصی توسعه صادرات مصالح و تجهیزات ساختمانی ایران در شهر کلار ایجاد می‌شود

مهدی شوشتری، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه اعلام کرد: بر اساس مجوز سازمان توسعه تجارت ایران، نخستین مرکز تخصصی توسعه صادرات مصالح و تجهیزات ساختمانی ایران در شهر کلار ایجاد خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مهدی شوشتری تصریح کرد: این مرکز تجاری تخصصی، در شاهراه تجاری صادراتی کشور عراق و در نقطه اتصال منطقه کردی و عربی عراق و در مجاورت بزرگ‌ترین پایانه صادراتی غرب کشور (مرز پرویزخان) قرار دارد.

وی ادامه داد: این مرکز تجاری در یک مجتمع بزرگ تجاری با بیش از ۱۱۰۰۰ متر مربع در وسط شهر کلار واقع شده که طبقه دوم آن با وسعت ۳۵۰۰ متر مربع وسعت و با برخورداری از امکانات خاص و استانداردهای نمایشگاهی، امکان حضور حدود ۷۰ نوع تولیدات صنعت ساختمانی ایران شامل مصالح و تجهیزات ساختمانی، شرکت های دانش بنیان و انرژی‌های نوین ساختمانی را فراهم می آورد.

شوشتری افزود: زمان پیش بینی شده برای افتتاح مرکز تجاری تخصصی صنعت ساختمان ایران در شهر کلار، تا نیمه دوم خرداد ماه ۱۴۰۱ پیش بینی شده است. علاقمندان به مشارکت و حضور در این مرکز تجاری می‌توانند به مجری مرکز، شرکت توسعه ارتباطات بین‌المللی تجاری ارگ مراجعه کنند.

رویداد‌ ، نشست در وبلاگ مرکز مطالعه کنید