مرکز تجاری تخصصی صنعت ساختمان ایران در عراق

با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران

مهندس شوشتری، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه عراق

157750056

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه عراق :

مهدی شوشتری، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه اعلام کرد: بر اساس مجوز صادره از سوی سازمان توسعه تجارت ایران، نخستین مرکز تخصصی توسعه صادرات مصالح و تجهیزات ساختمانی ایران در شهر کلار ایجاد خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مهدی شوشتری تصریح کرد: این مرکز تجاری تخصصی، در شاهراه تجاری صادراتی کشور عراق و در نقطه اتصال منطقه کردی و عربی عراق و در مجاورت بزرگ‌ترین پایانه صادراتی غرب کشور (مرز پرویزخان) قرار دارد.


وی ادامه داد: این مرکز تجاری در یک مجتمع بزرگ تجاری با بیش از ۱۱۰۰۰ متر مربع در وسط شهر کلار واقع شده که طبقه دوم آن با وسعت ۳۵۰۰ متر مربع وسعت و با برخورداری از امکانات خاص و استانداردهای نمایشگاهی، امکان حضور حدود ۷۰ نوع تولیدات صنعت ساختمانی ایران شامل مصالح و تجهیزات ساختمانی، شرکت های دانش بنیان و انرژی‌های نوین ساختمانی را فراهم می آورد.


شوشتری افزود: زمان پیش بینی شده برای افتتاح مرکز تجاری تخصصی صنعت ساختمان ایران در شهر کلار، تا نیمه دوم خرداد ماه ۱۴۰۱ پیش بینی شده است. علاقمندان به مشارکت و حضور در این مرکز تجاری می‌توانند به مجری مرکز، شرکت توسعه ارتباطات بین‌المللی تجاری ارگ مراجعه کنند.

شرکت توسعه ارتباطات بین المللی تجاری ارگ